TeamNL Minsk 2019

Bekijk hieronder welke sporters zich gekwalificeerd hebben voor TeamNL Minsk 2019.

Acrobatische gymnastiek
- Stef van der Locht (gemengd paar)
- Fenne van Dijck (gemengd paar)
- Fem van Os (vrouwen, trio)
- Lynn de Bock (vrouwen, trio)
- Lotte van Vught (vrouwen, trio)

Badminton
- Mark Caljouw (mannen, enkel)
- Soraya de Visch Eijbergen (vrouwen, enkel)
- Jelle Maas (mannen, dubbel)
- Robin Tabeling (mannen, dubbel; gemengd dubbel)
- Selena Piek (vrouwen, dubbel; gemengd dubbel)
- Cheryl Seinen (vrouwen, dubbel)

Basketbal
- Team (mannen, 3x3)
- Team (vrouwen, 3x3)

Boksen
- Jemyma Betrian (vrouwen, -57 kg)
- Nouchka Fontijn (vrouwen, -75 kg)
- Enrico Lacruz (mannen, -64 kg)
- Max van der Pas (mannen, -75 kg)
- Artjom Kasparian (mannen, -81 kg)
- Peter Müllenberg (mannen, -91 kg)

Handboogsport
- Gaby Bayardo Chan (vrouwen, recurve)
- Sanne de Laat (vrouwen, compound)
- Mike Schloesser (mannen, compound) 
- Sjef van den Berg (mannen, recurve team)
- Jan van Tongeren (mannen, recurve team)
- Steve Wijler (mannen, recurve team)

Judo
- Tornike Tsjkadoea (mannen, -60 kg)
- Roy Koffijberg (mannen, -60 kg)
- Frank de Wit (mannen, -81 kg)
- Noël van 't End (mannen, -90 kg)
- Jesper Smink (mannen, -90 kg)
- Michael Korrel (mannen, -100 kg)
- Henk Grol (mannen, +100 kg)
- Roy Meyer (mannen, +100 kg)
- Margriet Bergstra (vrouwen, -57 kg)
- Sanne Verhagen (vrouwen, -57 kg)
- Juul Franssen (vrouwen, -63 kg)
- Sanne Vermeer (vrouwen, -63 kg)
- Sanne van Dijke (vrouwen, -70 kg)
- Kim Polling (vrouwen, -70 kg)
- Guusje Steenhuis (vrouwen, -78 kg)
- Marhinde Verkerk (vrouwen, -78 kg)
- Tessie Savelkouls (vrouwen, +78 kg)

Karate
- Tyron-Darnell Lardy (mannen, kumite +84 kg)

Sambo
Sacha Gorissen (vrouwen, -80 kg)

Schietsport
- Peter Hellenbrand (mannen, 10 meter luchtgeweer; 10 meter luchtgeweer mixed team)
- Mandy Mulder (vrouwen, 10 meter luchtgeweer; vrouwen, 50 meter geweer 3 posities; vrouwen, 10 meter luchtgeweer mixed team)
- Esmée van der Veen (vrouwen, skeet)

Tafeltennis
- Li Jie (vrouwen, enkelspel, team)
- Britt Eerland (vrouwen, enkelspel, team, mixedteam)
- Kim Vermaas (vrouwen, team)
- Laurens Tromer (mannen, enkelspel, mixedteam)
- Ewout Oostwouder (mannen, enkelspel)

Trampoline
- Romee Pol (vrouwen, individueel, synchroon)
- Niamh Slattery (vrouwen, individueel, synchroon)

Turnen
- Naomi Visser (vrouwen, team)
- Céline van Gerner (vrouwen, team)

Wielrennen, baan
- Kirsten Wild (vrouwen, omnium, scratch, puntenkoers, koppelkoers)
- Amber van der Hulst (vrouwen, koppelkoers)
- Laurine van Riessen (vrouwen, sprint, keirin)
- Hetty van de Wouw (vrouwen, teamsprint)
- Shanne Braspennincx (vrouwen, teamsprint, sprint, keirin)
- Steffie van der Peet (vrouwen, 500 meter)
- Jan-Willem van Schip (mannen, omnium, puntenkoers, koppelkoers)
- Roy Eefting (mannen, scratch)
- Yoeri Havik (mannen, koppelkoers)
- Jeffrey Hoogland (mannen, teamsprint, sprint, keirin)
- Harrie Lavreysen (mannen, teamsprint, sprint, keirin)
- Sam Ligtlee (mannen, 1km)
- Nils van ’t Hoenderdaal (teamsprint)
- Roy van den Berg (teamsprint, 1 km)

Wielrennen, weg
- Anna van der Breggen (vrouwen, wegwedstrijd)
- Marianne Vos (vrouwen, wegwedstrijd)
- Amy Pieters (vrouwen, wegwedstrijd)
- Lorena Wiebes (vrouwen, wegwedstrijd)
- Chantal Blaak (vrouwen, wegwedstrijd, tijdrit)
- Ramon Sinkeldam (mannen, wegwedstrijd)
- Moreno Hofland (mannen, wegwedstrijd)
- Joris Nieuwenhuis (mannen, wegwedstrijd)
- Dennis van Winden (mannen, wegwedstrijd)
- Bram Welten (mannen, wegwedstrijd)

Worstelen
- Jessica Blaszka (vrouwen, -53 kg)