Programma en resultaten Nederlanders

Onder voorbehoud van wijzigingen. Het wedstrijdprogramma van de organisatie is hier te downloaden of te vinden in de app van Lillehammer 2016.

Actuele resultaten bij dagprogramma, eerdere uitslagen onderaan de pagina
Zaterdag 20 februari
12:00-12:30 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, mixed NOC team sprint halve finale
Gioya Lancee met team 3e, naar B-finale
Tjerk de Boer met team 1e, naar finale

>> 13:00-13:15 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, mixed NOC team sprint FINALE
Tjerk de Boer wint ZILVER met zijn team
Gioya Lancee eindigt  met haar team als vierde

Zondag 21 februari
Sluiting

RESULTATEN

Zaterdag 13 februari
Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, meisjes, super-G FINALE:
Claire Tan eindigt als 29ste. Uitslag

Langebaanschaatsen, Vikingskipet, jongens/meisjes, 500 meter FINALE
Isabelle van Elst eindigt als 5e en Elisa Dul als 9e Uitslag
Daan Baks eindigt als 10e, Louis Hollaar 13e Uitslag

>>Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, jongens, super-G FINALE
Djordy Schaaf eindigt als 37e Uitslag

IJshockey, Youth Hall, jongens/meisjes, skills challenge, Q1
Maree Dijkema 11e (fastest lap) en 9e (shooting accuracy), overall 11e in tussenklassement.
Ties van Soest 14e (fastest lap) en 10e (shooting accuracy), overall 13e in tussenklassement.
Zondag 14 februari
10:20-11:20 uur Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, meisjes, Alpine combinatie super-G
Claire Tan DNF (did not finish) Uitslag Tan mag niet meer starten op de slalom Uitslag

11:30-12:30 uur Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, jongens, Alpine combinatie super-G
Djordy Schaaf 34e Uitslag

12:00-12:40 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, 1.000m heats
Gioya Lancee wint haar kwartfinale, door naar halve finales
Tjerk de Boer derde in kwartfinale, naar plaatsen 10-16


13:00-13:40 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, 1.000m halve finale
Gioya Lancee vierde in halve finale, naar B-finale (5-8)
Tjerk de Boer wint plaatsing 10-16, naar C-finale (10-12)

13.00-15.00 uur: IJshockey, Youth Hall, meisjes, skills challenge, Q2
Maree Dijkema eindigt als twaalfde en is uitgeschakeld. Eindstand
Skating agility: Maree Dijkema twaalfde
13.25 uur Fastest shot: Maree Dijkema derde
14.00 uur Passing precision: Maree Dijkema elfde
14.35 uur puck control: Maree Dijkema zestiende

>> 14:00-14:35 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, 1.000m FINALE
Gioya Lancee eindigt als tweede in de B-finale, zesde in de eindstand
Tjerk de Boer wint de C-finale en is tiende overall.

14:45-15:15 uur Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, jongens, Alpine combinatie slalom FINALE
Djordy Schaaf DNF Uitslag Maandag 15 februari
>> 10.30-13.15 uur: Langebaanschaatsen, Vikingskipet, jongens/meisjes, 1.500 meter FINALE
Isabelle van Elst 8ste in 2.0826, Elisa Dul 10e in 2.09.09.
BRONS voor Daan Baks in 1.53.29, Louis Hollaar 7e in 1.55.45

13.00-16.00 uur: IJshockey, Youth Hall, jongens, skills challenge, Q2
Ties van Soest
Met om 13.00 uur onderdeel Skating agility, om 13.25 uur Fastest shot, 14.00 uur Passing precision en om 14.35 uur puck control
Dinsdag 16 februari
10:00-11:00 uur Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, meisjes, reuzenslalom run 1
Claire Tan 17e na eerste run

10:00-10:30 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, 500m heats
Gioya Lancee 3e in heat, naar plaatsing C/D finales
Tjerk de Boer gevallen, naar plaatsing C/D finales


10:50-11:20 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, 500m plaatsing C/D finales
Gioya Lancee 2e, naar C-finale
Tjerk de Boer 1e, naar C-finale

>> 11:40-11:55 uur Short Track, Gjövik Olympic Cavern Hall, jongens/meisjes, 500m C-finale
Gioya Lancee 3e in C-finale, eindigt als elfde
Tjerk de Boer 2e in C-finale, eindigt als tiende


>>12:30-13:20 uur Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, meisjes, reuzenslalom run 2 FINALE
Claire Tan eindigt overall als zestiende
Woensdag 17 februari
10:00-10:50 uur, Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, jongens, reuzenslalom run 1
Djordy Schaaf 23e

>> 10.30-12.15 uur: Langebaanschaatsen, Vikingskipet, jongens/meisjes, mixed team sprint FINALE
Zilver voor Elisa Dul, Daan Baks 9e, Isabelle van Elst 10e, Louis Hollaar DNF

>>12:00-13:10 uur, Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, jongens, reuzenslalom run 2 FINALE
Djordy Schaaf 17e in tweede run, overall 19e. Donderdag 18 februari
>>10:00-10:50 uur, Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, meisjes, slalom run 1
Claire Tan

>>12:00-13:10 uur, Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, meisjes, slalom run 2 FINALE
Claire Tan eindigt als 18e.
Vrijdag 19 februari
>> 09:00-12:00 uur Skeleton, Olympic Sliding Centre, jongens/meisjes, skeleton FINALE
Noëlle Venneman eindigt als 14
Bram Zeegers eindigt als 18e

>> 09.35-11.15 uur: Snowboard, Hajfell, jongens, slopestyle FINALE
Erik Bastiaansen eindigt als 19e

10:00-10:50 uur Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, jongens, slalom run 1
Djordy Schaaf 25e

>> 10.30-12.30 uur: Langebaanschaatsen, Vikingskipet, jongens/meisjes, massastart FINALE
Elisa Dul 4e, Isabelle van Elst 14e, Louis Hollaar 9e, Daan Baks 13e

>>12:30-13:10 uur, Alpine skiën, Hafjell Olympic Slope, jongens, slalom run 2 FINALE
Djordy Schaaf 19e in run 2, overall 22ste