Nederlandse medailles Jeugd Olympische Spelen

YOG 2016 Lillehammer 2016 
Aantal deelnemers: 1100
Nederlandse deelnemers: 13
Nederlandse medailles: 3

Chef de mission: Carl Verheijen

Zilver:
Langebaanschaatsen, mixed NOC teamsprint: Elisa Dul
Shorttrack: mixed NOC aflossing: Tjerk de Boer

Brons:
Langebaanschaatsen, 1.500 meter: Daan Baks


YOG 2014 Nanjing 
Aantal deelnemers: 3800
Nederlandse deelnemers: 41
Nederlandse medailles: 12

Chef de mission: Mark Huizinga

Goud: 
Hippische sport, intercontinentale teamwedstrijd springen: Lisa Nooren
Judo, teamwedstrijd: Lisa Mullenberg 
Zwemmen, 50 meter rugslag: Maaike de Waard

Zilver: 
Basketbal 3x3: meisjesteam: Esther Fokke, Charlotte van Kleef, Fleur Kuijt, Janis Ndiba 
Hockey 5x5, meisjesteam: Karlijn Adank, Elin van Erk, Michelle Fillet, Kyra Fortuin, Maxime Kerstholt, Frédérique Matla, Maijn Veen, Carmen Wijsman, Ginella Zerbo
Zeilen, Byte CII-klasse: Odile van Aanholt
Zwemmen, 200 meter vrije slag: Kyle Stolk,  

Brons:  
Judo, klasse tot 81kg: Frank de Wit 
Taekwondo, klasse tot 63kg: Nabil Ennadiri
Wielrennen, teamwedstrijd jongens: Niek Kimman/Wiebe Scholten 
Windsurfen, BIC Techno-klasse: Lars van Someren
Zwemmen, 50 meter vlinderslag: Mathys Goosen

YOG 2012 Innsbruck
Aantal deelnemers: 1060
Nederlandse deelnemers: 17
Nederlandse medailles: 7

Chef de mission: Carl Verheijen

Goud:
Bobslee, tweemansbob: Marije van Huigenbosch en Sanne Dekker
Schaatsen, 3.000 meter: Sanneke de Neeling
Schaatsen, massastart: Sanneke de Neeling
IJshockey, skills challenge: Julie Zwarthoed

Zilver:
Schaatsen, 1.500 meter: Sanneke de Neeling

Brons:
Bobslee, tweemansbob: Kimberley Bos en Mandy Groot
Skiën, supercombinatie: Adriana Jelinkova


YOG 2010 Singapore
Aantal deelnemers: 3600
Nederlandse deelnemers: 36
Nederlandse medailles: 4


Chef de Mission: Ad Roskam

Goud
Hockey, meisjes: Roos Broek, Lara Dell'Anna, Frederique Derx, Saskia van Duivenboden, Jet de Graeff, Juliette van Hattum, Mathilde Hotting, Marloes Keetels, Lisanne de Lange, Liselotte van Mens, Elsie Nix, Floor Ouwerling, Floortje Plokker, Macey de Ruiter, Lisa Scheerlinck, Lieke van Wijk.

Zilver
Handboogschieten, individuele recurve: Rick van den Oever
Zeilen, Byte CII-klasse: Daphne van der Vaart

Brons:
Wielrennen, team: Friso Roscam Abbing (weg), Thijs Zuurbier (mountainbike), Twan van Gendt en Maartje Hereijgers (BMX).