Een overzicht van alle Nederlandse EJOWF-medailles.

70

Alle Nederlandse EYOWF-medailles

EYOWF ERZURUM 2017

Datum: 11-18 februari 2017
Aantal deelnemende landen: 34
Aantal sporters: 675
Nederlandse deelnemers: 15
Nederlandse medailles: 3 

Zilver:

  • Shorttrack 500m meisjes: Georgie Dalrymple
  • Curling jongens: Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp, Jop Kuijpers

Brons:

  • Shorttrack mixed relay: Georgie Dalrymple, Sara van Zuijlen, Hugo Bosma, Melle van ‘t Wout 

Chef de mission: Francesco Wessels

 

EYOWF VORARLBERG & LIECHTENSTEIN 2015
Datum: 25-30 januari 2015
Aantal deelnemende landen: 45
Aantal sporters: 900
Nederlandse deelnemers: 4
Nederlandse medailles: 0

Chef de mission: José Jansen

EYOWF BRASOV 2013
Datum: 17-22 februari 2013
Aantal deelnemende landen: 45
Aantal sporters: 910
Nederlandse deelnemers: 1
Nederlandse medailles: 1

Brons:
Snowboard parallelreuzenslalom: Michelle Dekker
Chef de mission: José Jansen

EYOWF LIBEREC 2011

Datum: 12-19 februari 2011
Aantal sporters: 1.500
Nederlandse deelnemers: 5
Nederlandse medailles: 0

Chef de mission: Yvonne Karman

EYOWF SLASK BESKIDY 2009

Aantal sporters:
Nederlandse deelnemers: 3
Nederlandse medailles: 0

Chef de mission: José Jansen

EYOWF JACA 2007

Datum: 18-23 februari 2007
Aantal deelnemende landen: 44
Aantal sporters: 1300
Nederlandse deelnemers: 3
Nederlandse medailles: 0

Chef de mission: Esther Butter

EYOWF MONTHEY 2005

Aantal sporters: 739
Nederlandse deelnemers: 10
Nederlandse medailles: 1

Brons
Shorttrack 2000 meter estafette: Jorrit Oosten, Freek van der Wart en Mike Westerman

Chef de mission: Ingrid Haringa

EYOWF BLED 2003

Aantal deelnemende landen: 41
Aantal sporters: 1100
Nederlandse deelnemers: 6
Nederlandse medailles: 0

Chef de mission: Ingrid Haringa

EYOWF VUOKATTI 2001

Aantal deelnemende landen: 40
Aantal sporters: 1100
Nederlandse deelnemers: 6
Nederlandse medailles: 3

Chef de mission: Ingrid Haringa

Goud
Langebaanschaatsen 1500m: Remco Olde Heuvel

Zilver
Schaatsen 500m: Remco Olde Heuvel

Brons
Schaatsen 1000m: Mariska Huisman

EYOWD POPRAD-TATRY 1999

Aantal deelnemende landen: 40
Aantal sporters: 1.150
Nederlandse deelnemers: 8
Nederlandse medailles: 4

Chef de mission: Thea Limbach

Goud
Shorttrack 1000m: Cees Juffermans
Shorttrack mixed relay: Nederlands estafetteteam

Zilver
Shorttrack 500m: Cees Juffermans
Shorttrack 500m: Liesbeth Mau-Asam

EYOWF SUNDSVALL 1997

Aantal deelnemende landen: 41
Aantal sporters: 659
Nederlandse deelnemers: 12
Nederlandse medailles: 8

Chef de mission: Thea Limbach

Goud
Schaatsen 500 m: Wieteke Cramer
Schaatsen 1.000 m: Helen van Goozen

Zilver
Schaatsen 500 m: Helen van Goozen
Schaatsen 1.000 m: Wieteke Cramer

Brons
Shorttrack 1.000 m: Daniëlle Molendijk
Shorttrack 1.000 m: Cees Juffermans
Shorttrack 3.000 m: aflossingsteam
Schaatsen 1.500 m: Auke Kranenborg

EYOWF ANDORRA 1995

Aantal deelnemende landen: 39
Aantal sporters: 640
Nederlandse deelnemers: 12
Nederlandse medailles: 2

Chef de mission: Thea Limbach

Goud
500m shorttrack: Ellen Wiegers

Brons
500m shorttrack: Melanie de Lange

EYOWF AOSTA 1993

Aantal deelnemende landen: 31
Aantal sporters: 628
Nederlandse deelnemers: 16
Nederlandse medailles: geen

Chef de mission: Gerrit-Jan Konijnenberg