Kijk hier voor alle Nederlandse EJOF-medailles.

Alle Nederlandse EYOF-medailles

EYOF GYÖR 2017

Nederlandse deelnemers: 63
Nederlandse medailles: 16

Chef de mission: Pieter van den Hoogenband 

Goud: 
Minke Bisschops, atletiek, 100m
Alida van Daalen, atletiek, kogelstoten
Sven Jansons, atletiek, 110m horden
Sven Roosen, atletiek, 400m horden
Zoë Sedney, atletiek, 100m horden
Zoë Sedney, atletiek, 200m
Djao Lobles, atletiek, 800m
Caspar Corbeau, zwemmen, 200m schoolslag

Zilver:
Alida van Daalen: atletiek, discuswerpen
Meisjes, atletiek, 4x100m, (Zoë Sedney, Minke Bisschops, Suzanne Libbers, Anna Roelofs)
Daan Moes, judo, -50kg
Naomi van Krevel, judo, -48kg
Meisjes, zwemmen, 4x100m vrije slag (Nienke Jonk, Elise Tanis, Britta Koehorst, Imani de Jong)
Caspar Corbeau, zwemmen, 100m schoolslag

Brons: 
Anna Hightower, atletiek, 3.000m
Marit Kamps, judo, +70kg

EYOF TBILISI 2015


Nederlandse deelnemers: 53
Nederlandse medailles: 15

Chef de mission: Pieter van den Hoogenband

Goud:
Jasmijn Bakker (Amersfoort), atletiek, 2000m steeple chase
Diane van Es (Rotterdam), atletiek, 3000m
Nyls Korstanje (Nijmegen), zwemmen, 50m vrije slag
Merel van der Marel (Zwaanshoek), atletiek, 1500m

Zilver:
Ilse Buren (Nieuw-Vennep), judo, -52kg
Jessica Schilder (Volendam), atletiek, kogelstoten
Nyls Korstanje (Nijmegen), zwemmen, 100m vrije slag

Brons:
Lars Kamphuis (Dronten), judo, -60kg
Joris Boes (Garmerwolde), judo, -66kg
Jan Reijntjens (Hoogezand), judo, -81kg
Sanne Vermeer (Stiens), judo, -63kg
Bryan Pronk (Den Haag), atletiek, 200m
Dara Obot (Den Haag), atletiek, discuswerpen
Loulou Janssen (Sassenheim), zwemmen, 50m vrije slag
Simeon Catharina (Den Haag), judo, -90kg

EYOF UTRECHT 2013

Nederlandse deelnemers: 139
Nederlandse medailles: 20

Chef de mission: Marjan Olyslager

Goud:
Amber Gersjes (Tilburg) judo, tot 44 kilogram
Hilde Jager (Markelo), judo, tot 57 kilogram
Lisa Müllenberg (Maastricht), judo, tot 63 kilogram
Tasa Jiya (Amsterdam), atletiek, 200 meter

Zilver:
Veerle Bakker (Amersfoort), atletiek, 2000 meter steeple chase
Pascal Eenkhoorn (Genemuiden), wielrennen wegwedstrijd
Tasa Jiya (Amersfoort), atletiek, 100 meter
Marrit Steenbergen (Oosterwolde), zwemmen, 50 meter vrij
Marrit Steenbergen (Oosterwolde), zwemmen, 100 meter vrij
Iris Tjonk (Almelo), zwemmen, 100 meter rugslag
Eythóra Thorsdóttir (Poortugaal), turnen, balk

Brons:
Estafette jongens atletiek 4x100 meter (Sander Brugge, Jochem Dobber, Joris van Gool, Rutger Postma)
Matthijs van Harten (Rotterdam) judo tot 50 kilogram
Benthe König (Velp), atletiek, kogelstoten
Larissa van Krevel (Spijkenisse), judo, tot 52 kilogram
Jur Spijkers (Tilburg), judo, +90 kilogram
Tornike Tsjkadoea (Amstelveen) judo, tot 55 kilogram
Frank de Wit (Heemskerk), judo, tot 81 kilogram
Volleybalsters (Britt Bongaerts, Lynn Braakhuis, Maren Eppinbroek, Ilse Janssen, Marrit Jasper, Daphne Knijff, Juliët Lohuis, Nicole Oude Luttikhuis, Tessa Polder, Romee Polman, Janieke Popma, Demi Pot)
Danaid Prinsen (Winschoten), atletiek, 800 meter

EYOF TRABZON 2011

Nederlandse deelnemers: 74
Nederlandse medailles: 9

Chef de mission: Marjan Olyslager

Goud:
Atletiek, 100m horden: Nadine Visser
Atletiek, 4x100m estafette (v): Tessa van Schagen, Sacha van Agt, Naomi Sedney en Nadine Visser

Zilver:
Atletiek, kogelstoten: Charlene Okken

Brons:
Atletiek, 3000m: Jip Vastenburg
Judo, -48kg: Demi van Schijndel
Judo, -57kg: Do Velema
Judo, -70kg: Sanne van Dijke
Zwemmen, 200m ss: Lucas Greven
Turnen, rekstok: Karl Kosztka

EYOF TAMPERE 2009

Nederlandse deelnemers: 85
Nederlandse medailles: 10

Chef de mission: Marjan Olyslager

Goud
Judo, -44 kg: Laura Prince
Atletiek, kogelstoten: Corinne Nugter

Zilver
Atletiek, discuswerpen: Corinne Nugter
Judo, -63kg: Michelle Schellekens
Turnen, sprong: Naoual Ouazzani Chahdi

Brons:
Atletiek, 400m horden: Bianca Baak
Judo, +70kg: Esmée van Sloten
Turnen, teamwedstrijd: Lisa van den Burg, Céline van Gerner en Naoual Ouazzani Chahdi
Turnen, individuele meerkamp: Céline van Gerner
Turnen, balk: Céline van Gerner

EJOF BELGRADO 2007

Nederlandse deelnemers: 60
Nederlandse medailles: 10

Chef de mission: Marjan Olyslager

Goud
Atletiek, 400 meter horden: Leonie Schilder
Judo, -63 kg: Nicoline Alberts
Judo, -51 kg: Maureen Groefsema

Zilver
Atletiek, 400 meter horden: Jarno Boutkam
Atletiek, polsstokhoogspringen: Denise Groot
Judo, -70 kg: Kim Polling
Judo, -81 kg: Gudo Slotboom
Judo, -48 kg: Sanne Verhagen
Turnen, teamwedstrijd (v): Anne Tritten, Wyomi Masela en Marrit Ewald

Brons
Atletiek, 4x100 meter estafette (m): Lindell Philip, Martijn Hoogendam, Joeri Jägers en Stijn Ram

EJOF LIGNANO 2005

Nederlandse deelnemers: 40
Nederlandse medailles: 12

Chef de mission: Theo Meijer

Goud
Judo, -48kg: Jennifer Wichers
Atletiek, discuswerpen: Melissa Boekelman
Atletiek, 400m horden: Marius Kranendonk
Atletiek, kogelstoten: Melissa Boekelman
Atletiek, 4x100m: Giovanni Codrington, Michael Pat Anpong, Marius Kranendonk, Jorèn Tromp
Atletiek, speerwerpen: Evelien Dekkers

Zilver
Atletiek, 100m: Giovanni Codrington
Judo, -52kg: Carla Grol

Brons
Atletiek, 800m: Machteld Mulder
Judo, -81kg: Marvin de la Croes
Atletiek, 400m: Sjorske Wijnker
Volleybal: meisjesteam

EYOF PARIJS 2003

Nederlandse deelnemers: 40
Nederlandse medailles: 12

Chef de mission: Theo Meijer

Goud
Atletiek, 3000m: Susan Kuijken
Judo, -63kg: Esther Stam

Zilver
Turnen, balk: Loes Linders
Turnen, sprong: Loes Linders
Turnen landenwedstrijd: Mayra Kroonen, Loes Linders en Shalina Groenveld
Atletiek, speerwerpen: Bregje Crolla
Judo, -48kg: Kitty Bravik

Brons
Wielrennen, individuele wegwedstrijd: Michel Kreder
Atletiek, 1500m: Susan Kuijken
Turnen, sprong: Mayra Kroonen
Turnen, ongelijke liggers: Shalina Groenveld
Judo, +90kg: Martin Schildmeijer

EYOF MURCIA 2001

Aantal deelnemende landen: 48
Nederlandse deelnemers: 41
Nederlandse medailles: 10

Chef de mission: Theo Meijer

Goud
Judo, + 57 kg: Margot Wetzer
Turnen, vloer individueel: Suzanne Harmes

Zilver
Atletiek, discuswerpen: Erik Cadeé
Atletiek, 400 meter horden: Eelco Veldhuijzen
Judo, - 62 kg: Samantha van Etten

Brons
Judo, + 70 kg: Minke Jansen
Judo, - 60 kg: Remon Westhoff
Judo, - 67 kg: Denise Jongekrijg
Turnen, brug individueel: Suzanne Harmes
Turnen, landenwedstrijd: Berber van den Berg, Shiannah Danen en Suzanne Harmes

EYOF ESBJERG 1999

Aantal deelnemende landen: 48
Aantal sporters: 1.625
Nederlandse deelnemers: 56
Nederlandse medailles: 11

Chef de mission: Theo Meijer

Goud
Badminton enkelspel: Eric Pang
Judo -70 kg: Brenda Jeurissen

Zilver
Turnen sprong: Anneke Lucke

Brons
Atletiek 800m: Bas Eefting
Judo -60 kg: Dax Elmont
Judo -66 kg: Lennard Gerrits
Judo + 90 kg: Mike Nieuwenhuys
Turnen meerkamp: Verona van de Leur
Turnen vloer: Verona van de Leur
Turnen landenwedstrijd: Nederlands team
Zwemmen 100m school: Thijs van Valkengoed

EYOF LISSABON 1997

Aantal deelnemende landen: 47
Aantal sporters: 1.850
Nederlandse deelnemers: 38
Nederlandse medailles: 8

Chef de mission: Gerard Nijboer

Goud
Atletiek 800m: Bram Som

Zilver
Judo -60 kg: Bryan van Dijk
Judo -52 kg: Silvia Winters

Brons
Atletiek 400m: Femke Rietveld
Judo -50 kg: Leon Borgsteede
Judo -61 kg: Marjolein van Dijk
Judo -48 kg: Audry Coppens
Zwemmen 200m rug: Klaas Erik Zwering

EYOF BATH 1995

Aantal deelnemende landen: 47
Aantal sporters: 1.820
Nederlandse deelnemers: 68
Nederlandse medailles: 10

Chef de mission: Gerard Nijboer

Goud
Atletiek 800m: Gert-Jan Liefers

Zilver
Judo -56 kg: Edith Bosch
Wielrennen klimtijdrit: Bram de Waard
Zwemmen 100m vrij: Chantal Groot
Zwemmen 200m vrij: Chantal Lamet

Brons
Atletiek verspringen: Martin Luinge
Atletiek kogelstoten: Erwin Simpelaar
Atletiek 4x100m: jongens estafetteteam
Judo -48 kg: Suzanne Verhoeven
Zwemmen 400m vrij: Chantal Lamet

EYOF VALKENSWAARD 1993

Aantal deelnemende landen: 43
Aantal sporters: 1.875
Nederlandse deelnemers: 123
Nederlandse medailles: 17

Chef de mission: Ada Kok

Goud
Atletiek kogelstoten: Corrie de Bruin
Hockey: meisjesteam
Judo -71 kg: Marcel Bosse
Wielrennen proloog: Wim Bos
Zwemmen 100m vrij: Pieter van den Hoogenband
Zwemmen 4x100m vrij: jongens estafetteteam (Mark Veens, Joost Hoetjes, Gijs Ganzevles en Pieter van den Hoogenband)

Zilver
Atletiek 2.000m steeple: Ramses Bekkenk
Tennis mixed dubbel: Sharon Vitalis/Jody Strik
Judo -56 kg: Ilse Libosan
Judo -66 kg: Lenneke IJzendoorn
Voetbal: jongensteam
Zwemmen 200m vrij: Pieter van den Hoogenband

Brons
Judo -44 kg: Emmy Schapendonk
Judo -48 kg: Selma Jansen
Judo -61 kg: Brenda van der Meulen
Wielrennen proloog: Tim Hiemstra
Wielrennen criterium: Tim Hiemstra

EYOF BRUSSEL 1991

Aantal deelnemende landen: 33
Aantal sporters: 1.491
Nederlandse deelnemers: 119
Nederlandse medailles: 9

Chef de mission: Ada kok

Goud:
Atletiek kogelstoten: Corrie de Bruin
Atletiek 110m horden: Mark Hoogendoorn
Judo ­56 kg: Monique Janssen
Hockey: meisjesteam
Zwemmen 200m wissel: Mariska van Harn

Zilver:
Atletiek 400m: Jorien Kranendijk
Judo ­50 kg: Patrick van Kalken

Brons:
Atletiek 800m: Silvia Kruyer
Judo 71 kg: Jean-Paul Bingen
Zwemmen: 100m school: Chong Woo Chiang