Medals

Ilse Paulis en Maaike Head Rio 2016 300x200Ilse Paulis and Maaike Head

Olympic Games PyeongChang 2018

Gold:

  • Schaatsen: Sven Kramer, 5000 meter
  • Schaatsen: Kjeld Nuis, 1000 meter
  • Schaatsen: Kjeld Nuis, 1500 meter
  • Schaatsen: Esmee Visser, 5000 meter
  • Schaatsen: Carlijn Achtereekte, 3000 meter
  • Schaatsen: Ireen Wüst, 1500 meter
  • Schaatsen: Jorien ter Mors, 1000 meter
  • Shorttrack: Suzanne Schulting, 1000 meter

Silver:

  • Schaatsen: Jorrit Bergsma, 10 kilometer
  • Schaatsen: Ireen Wüst, 3000 meter
  • Schaatsen: Patrick Roest, 1500 meter
  • Schaatsen: vrouwen, ploegachtervolging (Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Lotte van Beek, Marrit Leenstra).
  • Shorttrack: Sjinkie Knegt, 1500 meter
  • Shorttrack: Yara van Kerkhof, 500 meter

Bronze

  • Schaatsen: Koen Verweij, massastart
  • Schaatsen: Irene Schouten, massastart
  • Schaatsen: Antoinette de Jong, 3000 meter
  • Schaatsen: Marrit Leenstra, 1500 meter
  • Schaatsen: mannen, ploegachtervolging (Jan Blokhuijsen, Sven Kramer, Patrick Roest, Koen Verweij)
  • Shortrack: vrouwen, relay (Yara van Kerkhof, Jorien ter Mors, Lara van Ruijven, Suzanne Schulting)

Paralympic Games PyeongChang 2018

Gold:

  • Alpineskiën, supercombinatie: Jeroen Kampschreur
  • Snowboard, banked slalom: Bibian Mentel
  • Snowboard, cross: Bibian Mentel

Silver:

  • Alpine skiën, reuzenslalom: Linda van Impelen
  • Snowboard, cross: Chris Vos
  • Snowboard, cross: Lisa Bunschoten

Bronze:

  • Snowboard, banked slalom: Lisa Bunschoten

 

Olympic Games Rio 2016

Gold

  • Cycling road: Anna van der Breggen
  • Cycling, keirin women: Elis Ligtlee
  • Gymnastics, beam: Sanne Wevers
  • Rowing, light weight douche sculls: Maaike Head and Ilse Paulis
  • Sailing, RS:X Windsurfing: Dorian van Rijsselberghe
  • Sailing, laser radial: Marit Bouwmeester
  • Swimming, marathon 10km: Ferry Weertman
  • Swimming, marathon 10km: Sharon van Rouwendaal

Silver

  • Athletics 200m: Dafne Schipers
  • BMX: Jelle van Gorkom
  • Boxing (-75kg) : Nouchka Fontijn
  • Cycling, keirin men: Matthijs Büchli
  • Cyclin, time trial: Tom Dumoulin
  • Hockey women
  • Rowing quadruple sculls: women


Bronze

  • Beach volleyball: Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen
  • Cycling, time trial: Anna van der Breggen
  • Judo (-60 kg): Anicka van Emden
  • Rowing eight with coxswain: men


Paralympic Games Rio 2016

Gold

  • Athletics, 400m: Kenny van Weeghel
  • Athletics, 100m: Marlou van Rhijn
  • Athletics, 200m: Marlou van Rhijn
  • Cycling, time trial: Alyda Norbruis
  • Cycling time trial 500m: Alyda Norbruis
  • Cycling, road race: Daniel Abraham Gebru
  • Cycling, time trial 1000m: Tristan Bangma
  • Cycling road race: Vincent ter Schure
  • Equestrian, freestyle: Sanne Voets
  • Swimming, 200m: Liesette Bruinsma
  • Swimming, 400m freestyle: Liesette Bruinsma
  • Swimming, 100m breaststroke: Lisa Kruger
  • Swimming, 200m: Marc Evers
  • Table tennis: Kelly van Zon
  • Triathlon: Jetze Plat
  • Wheelchair tennis: Jiske Griffioen
  • Wheelchair tennis, double: van Koot / Griffioen

Silver

  • Athletics, long jump: Ronald Hertog
  • Boccia: Daniel Perez
  • Cycling, time trial 1000m: Arnoud Nijhuis
  • Cycling, time trial 1000m: Larissa Klaassen
  • Cycling, road race: Laura de Vaan
  • Cycling, 4000m: Vincent ter Schure
  • Cycling, time trial: Vincent ter Schure
  • Equestrian: Demi Vermeulen
  • Equestrian: Rixt van der Horst
  • Swimming, 100m breaststroke: Liesette Bruinsma
  • Swimming, 100m backstroke: Marc Evers
  • Swimming, 100m backstroke: Marlou van der Kulk
  • Swimming, 200m freestyle: Michael Schoenmaker
  • Swimming, 1000m backstroke: Olivier van de Voort
  • Swimming, 400m freestyle: Thijs van Hofweegen
  • Table Tennis: Gerben Last
  • Triathlon: Geert Schipper
  • Wheelchair Tennis: Aniek van Koot
  • Wheelchair Tennis, doubles: Buis / de Groot

Bronze

  • Athletics 100m: Kenny van Weeghel
  • Athletics, shot put: Lara Baars
  • Athletics, long jump: Marlene van Gansewinkel
  • Cycling, 3000m: Alyda Norbruis
  • Cycling, 3000m: Arnoud Nijhuis
  • Cycling, road race Jennette Jansen
  • Cycling, road race: Jetze Plat
  • Cycling, time trial: Laura de Vaan
  • Cycling, 4000m: Stephen de Vries
  • Equestrian: Frank Hosmar
  • Equestrian: Frank Hosmar
  • Equestrian: Rixt van der Horst
  • Equestrian, team: Netherlands
  • Powerlifting (+86kg): Melaica Tuinfort
  • Swimming, 100m breaststroke: Chantalle Zijderveld
  • Swimming. 100m breaststroke: Duncan van Haaren
  • Swimming, 50m freestyle: Liesette Bruinsma
  • Swimming, 100m freestyle: Liesette Bruinsma
  • Swimming, 100m breaststroke: Lisa den Braber
  • Swimming, 50m breaststroke: Lisette Teunissen
  • Swimming, 100m breaststroke: Mac Evers
  • Swimming, 100m breaststroke: Magda Toeters
  • Swimming, 200m freestyle: Marlou van der Kulk
  • Swimming, 200m: Marlou van der Kulk
  • Swimming, 100m freestyle: Michael Schoenmaker
  • Wheelchair Basketball: Netherlands

NOCNSF logo met ballon fc Engelse versie (002)

Nederlands
A A A