Resultaten van de Nederlandse sporters

yotnl625 Badminton:
Alida Chen:
enkelspel: uitgeschakeld in groepsfase
mixed dubbelspel: uitgeschakeld in kwartfinales

Alex Vlaar:
enkelspel: uitgeschakeld in groepsfase
mixed dubbelspel: uitgeschakeld in groepsfase

Basketbal (3x3):
Team (Charlotte van Kleef, Esther Fokke, Fleur Kuijt, Janis Ndiba):
zilver

Esther Fokke:
individueel, shoot outs: vierde

Golf:
Marit Harryvan:
individual stroke play: 22ste
team (met Lars Keunen): 9e

Lars Keunen:
individual stroke play: 8ste
team (met Marit Harryvan): 9e

Handboogschieten:
Jan van Tongeren:
individuele recurve: uitgeschakeld in kwartfinales
mixed international team: uitgeschakeld in eerste ronde

Hippische Sport:
Lisa Nooren:
individuele springwedstrijd: 20ste
internationale teamwedstrijd: goud met Europese team

Hockey (5x5):
Team (Karlijn Adank, Elin van Erk, Michelle Fillet, Kyra Fortuin, Maxime Kerstholt, Frédérique Matla, Marijn Veen, Carmen Wijsman, Ginella Zerbo)
Zilver

Judo
Lisa Mullenberg:
individueel, klasse tot 63 kg: vijfde
internationaal mixed team toernooi: goud met team van acht judoka’s

Frank de Wit:
individueel: klasse tot 81 kg: brons
internationaal mixed team toernooi: uitgeschakeld in eerste ronde met team van acht judoka’s

Taekwondo:
Machario Patti:
klasse tot 48 kg: uitgeschakeld in eerste ronde

Fahd Zaouia:
klasse tot 55 kg: uitgeschakeld in kwartfinales

Nabil Ennadiri:
klasse tot 63 kg: brons

Turnen:
Isa Maassen:
individuele meerkamp: 25ste (sprong 34e, brug 19e, balk 21e , vloer 27e)

Triatlon:
Kirsten Nuyes:
individuele wedstrijd: 6e
teamwedstrijd: 5e met Europees team

Watersport:
Odile van Aanholt:
Byte CII klasse: zilver

Scipio Houtman:
Byte CII-klasse: 21ste

Aimée van ’t Hoff:
Techno 293 (windsurfen); 4e

Lars van Someren:
Techno 293 (windsurfen): brons

Wielrennen:
Teamwedstrijd meisjes (Viviana van Hees, Lotte Eikelenboom):
5e

Teamwedstrijd jongens (Niek Kimmann, Wiebe Scholten):
brons

International mixed team relay (Nederland):
19e

Zwemmen:
Kim Busch:
50m vrij: 10e
50m vlinder: 13e
4x100m vrij meisjes: 4e
4x100m vrij gemengd: 5e
4x100m wissel gemengd: 12e

Esmee Bos:
50m rug: 26e
200m wissel: 12e
4x100m vrij meisjes: 4e
4x100m wissel gemengd: 12e

Robin Neumann
100m rug: 22ste
200m rug: 12e
4x100m vrij meisjes: 4e
4x100m vrij gemengd: 5e

Maaike de Waard:
50m rug: goud
100m rug: 5e
4x100m vrij meisjes: 4e

Laurent Bams:
50m rug: 4e
100m rug: 11e
4x100m vrij gemengd: 5e
4x100m wissel gemengd: 12e

Mathys Goosen:
50m vlinder: brons
100m vlinder: 5e
4x100m wissel gemengd: 12e

Kyle Stolk:
100m vrij: 5e
200m vrij: zilver
4x100m vrij gemengd: 5e