Programma

Shorttrack groot

Tijdens het Europees Jeugd Olympisch Festival in Erzurum staan de volgende takken van sport op het programma: alpineskiën, biathlon, langlaufen, skispringen, snowboarden, curling, kunstschaatsen, shorttrack en ijshockey. Het NOC*NSF Talent Team Erzurum 2017 komt in actie bij alpineskiën, curling, kunstschaatsen en shorttrack.

>> = medaille evenement
Tijden (Nederlands) onder voorbehoud, check het actuele programma op www.erzurum2017.org

Resultaten eerdere dagen onderaan deze pagina

Vrijdag 17 februari

07.00 uur: Curling, jongens, halve finales
Nederland-Slovenië 4-2 (Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp, Jop Kuijpers), Nederland naar finale

>> 08:00 uur: Alpine skiën, meisjes, jongens, mixed parallel team
Noa Blok, Roxy van der Haas, David Leek, Raphael Zuurbier vierde

>> 09.00 uur: Shorttrack, meisjes en jongens, heats en finales 1.000 meter, finales 3.000 meter mixed relay
BRONS voor Nederland op de mixed relay
1000m: Georgie Dalrymple 5e, Sara van Zuijlen 6e, Melle van ‘t Wout 9e, Hugo Bosma 15e 

>> 12.30 uur: Curling, jongens, finale
Nederland - Rusland 3-5
ZILVER voor Nederland (Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp, Jop Kuijpers)

17.30 uur: Sluitingsceremonie

Donderdag 16 februari

>> 08.00 uur: Alpine skiën, jongens, slalom
David Leek 19e, Roy Moehring, Rik Schippers en Raphael Zuurbier DNF

>> 09.00 uur: Shorttrack, meisjes en jongens, heats en finales 500 meter, halve finales 3.000 meter mixed relay
ZILVER voor Georgie Dalrymple op de 500m.
Sara van Zuijlen 10e. Hugo Bosma 9e, Melle van ‘t Wout 11e.
3000 mixed relay: Nederland naar finale

11.00 uur: Curling, jongens, voorronde
Nederland-Noorwegen 7-6. Nederland naar halve finale.
(Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp, Jop Kuijpers)

Woensdag 15 februari

>> 07.00 uur: Curling, jongens, voorronde
Nederland-Turkije 7-8 (Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp, Jop Kuijpers)

>> 08.00 uur: Alpine skiën, meisjes, slalom
Noa Blok 22e, Roxy van der Haas gediskwalificeerd

>> 08.00 uur: Kunstrijden, meisjes, vrije kür

Sam Jansen 16e

>> 09.00 uur: Shorttrack, meisjes en jongens, heats en finales 1.500 meter
Georgie Dalrymple gediskwalificeerd, Sara van Zuijlen 9e, Hugo Bosma 7e, Melle van ‘t Wout 11e

>> 15.00 uur: Curling, jongens, voorronde
Nederland-Slovenië 3-6 (Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp, Jop Kuijpers)

Dinsdag 14 februari

>> 10:00 uur: Alpine skiën, jongens, reuzenslalom
David Leek 14e, Raphael Zuurbier 16e, Roy Moehring 27e, Rik Schippers dnf

13.00 uur: Curling, jongens, voorronde
Nederland-Rusland (Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp, Jop Kuijpers) 6-5

Maandag 13 februari

>> 10:00 uur: Kunstrijden, meisjes, korte kür
Sam Jansen 10e

>> 10:00 uur: Alpine skiën, meisjes, reuzenslalom
Noa Blok 22ste, Roxy van der Haas 27ste