Nederlands Jeugd Olympisch Team Singapore 2010

Hieronder vindt u het Teamboek van het Nederlands Jeugd Olympisch Team Singapore 2010. Klik op de naam van een sporter voor meer informatie.
 

Sport

Naam

Onderdeel/Functie

Woonplaats

Badminton

Nick Fransman

enkelspel

Boxmeer

Josephine Wentholt

enkelspel

Amsterdam

 

Eline Coene

coach

Velp (Gld)

Gymnastiek

Karl Kosztka

turnen

Vught

 

Denise Liefting

trampolinespringen

Heerhugowaard

 

Tess Moonen

turnen

Nieuwerkerk

 

Patrick Kiens

coach turnen

Amsterdam

 

Marcel Kleuskens

coach turnen

Den Bosch

 

Sven Mooij

coach trampoline

Alkmaar

Handboog

Maud Custers

recurve, ind. en team

Ell

 

Rick van den Oever

recurve, ind. en team

Sint-Oedenrode

 

Wietse van Alten

coach

Oosterhout

Hockey

Roos Broek

aanvalster

Uitgeest

 

Lara Dell’Anna

aanvalster

Bloemendaal

 

Frederique Derkx

verdedigster

Heeze

 

Saskia van Duivenboden

keepster

Arnhem

 

Jet de Graeff

verdedigster

Groningen

 

Juliette van Hattum

verdedigster

Breda

 

Mathilde Hotting

aanvalster

Boxtel

 

Marloes Keetels

middenveldster

Schijndel

 

Lisanne de Lange

middenveldster

Eemnes

 

Liselotte van Mens

aanvalster

Eindhoven

 

Elsie Nix

verdedigster

Amersfoort

 

Floor Ouwerling

middenveldster

Breda

 

Floortje Plokker

middenveldster

Bunnik

 

Macey de Ruiter

aanvalster

Bussum

 

Lisa Scheerlinck

aanvalster

Tilburg

 

Lieke van Wijk

verdedigster

Udenhout

 

Ageeth Boomgaardt

coach

Rosmalen

 

Kai de Jager

assistent-coach

Breda

 

Clarinda Sinnige

team manager

Amstelveen

 

Steijn Spreij

video-analist

Rosmalen

Sport

Naam

Onderdeel/Functie

Woonplaats

 

 

 

 

Judo

Laura Prince

-52 kg

Tilburg

 

Willem de Korte  

coach

Rotterdam

Roeien

Annick Taselaar

skiff

Rotterdam

 

Bastiaan Vervoort

skiff

Rotterdam

 

Thomas Notermans

coach

Rotterdam

Tafeltennis

Britt Eerland

enkelspel

Schiedam

 

Koen Hageraats

enkelspel

Purmerend

 

Titus Damsma

coach

Haren (Gr.)

Watersport

Kiran Badloe

windsurfen (Bic Techno)

Lelystad

 

Daphne vd Vaart

zeilen (Byte CII-klasse)

Rijpwetering

 

Gea Jutjens

coach zeilen

Haarlem

 

Robbert Jan van Velzen

coach windsurfen

Warmond

Wielrennen

Twan van Gendt

BMX, wegwedstrijd

Velddriel

 

Maartje Hereijgers

BMX, mountainbike, tijdrit

Hedel

 

Friso Roscam Abbing

tijdrit, wegwedstrijd

Rotterdam

 

Thijs Zuurbier

mountainbike, wegwedstr.

Den Helder

 

Thea van Rijnsoever

coach

Breukelen

 

Harrie Cremers 

mecanicien

Elst (Gld)

Zwemmen

Dion Dreesens 

200m vrije slag

Venray

 

Manon Minneboo

50 en 100m vrije slag

Vlissingen

 

Patrick Pearson           

coach

Monster

NOC*NSF-staf

Ad Roskam

chef de mission

Leusden

 

José Jansen

ass. chef de mission

Dieren

 

Mark Bos

mediavoorlichting

Hengelo (Ov.)

 

Maarten Moen  

teamarts

Amsterdam

 

Sjoerd van Daalen

fysiotherapeut

Hilversum

 

Vincent Heesemans

fysiotherapeut

Loenen a/d Vegt

 

Merel van Raamt

manueel en fysio

Utrecht